Oznam - spôsob vzdelávania na GŠM

Od pondelka 26. 10. 2020 nižší stupeň osemročného gymnázia prechádza na dištančné vzdelávanie až do odvolania.

Od pondelka 19.10.2020 sa mení rozvrh hodín, je zverejnený na Edupage (Rozvrh hodín - korona). Podľa neho budú postupovať všetci študenti školy až do odvolania.

Od pondelka 12.10.2020 vyšší stupeň gymnázia prechádza na dištančné vzdelávanie až do odvolania.

Vyhlásenia ministra školstva (od 26.10.2020): o prerušení vyučovania a zmene termínu jesenných prázdnin.

O usmerneniach a podrobnostiach k dištančnému vzdelávaniu Vás budeme informovať prostredníctvom Edupage a webovej stránky školy.

Aktualizácia opatrení od 12.10.2020

Vážení rodičia a žiaci,

dovoľujeme si Vás informovať o aktualizovaných opatreniach a usmerneniach MŠVVaŠ SR.

Dôležité pravidlá pre žiakov a zákonných zástupcov:

Žiadame Vás, aby ste po každom prerušení dochádzky žiaka do školy v trvaní viac ako tri po sebe nasledujúce dni (vrátane víkendov a sviatkov) predložili písomné vyhlásenie o bezinfekčnosti o tom, že žiak neprejavuje príznaky prenosného ochorenia a nemá nariadené karanténne opatrenie.

Pri prerušení viac ako 5 pracovných dní (víkendy a sviatky sa nezapočítavajú) z dôvodu akéhokoľvek ochorenia predložte potvrdenie o chorobe vydané všeobecným lekárom pre deti a dorast. Počet podaných Vyhlásení o bezinfekčnosti a Potvrdení o chorobe nie je limitovaný. Tlačivo odovzdajte triednemu učiteľovi.

Povinnosť používania rúšok vo všetkých vnútorných priestoroch školy naďalej platí.

Veríme, že vzájomnou zodpovednosťou, ohľaduplnosťou, pochopením a toleranciou úspešne zvládneme školský rok 2020/2021.

Vstup návštevníka do priestorov školy

Vstup cudzím osobám do priestorov školy je možný len s výnimkou potvrdenou riaditeľkou školy (príloha č.1) a čestným prehlásením o bezinfekčnosti danej osoby (príloha č.2).

V prípade, že nemáte možnosť vytlačiť si požadované tlačivá, sú k dispozícii na vrátnici v škole. V prípade potreby nás kontaktujte na telefónnom čísle 055 460 21 38.

Užitočné informácie

Čo mám robiť, ak som COVID pozitívny?
Čo mám robiť, ak som bol v úzkom kontakte s COVID pozitívnym?

COVID-19 SEMAFOR PRE SŠ

zelená oranžová červená

Pravidlá pre SŠ

pravidlá

TLAČIVÁ

Zdravotný dotazník a vyhlásenie zákonného zástupcu žiaka alebo plnoletého žiaka pred nástupom do strednej školy, jazykovej školy alebo školského internátu (Ochorenie COVID – 19 spôsobené koronavírusom SARS-CoV-2)
- predkladá sa 02. 09. 2020 alebo pri prvom nástupe žiaka do školy,

Vyhlásenie o bezinfekčnosti - predkladá sa 02. 09. 2020 a po každom prerušení dochádzky žiaka do strednej školy v trvaní viac ako tri dni.

Súhlas riaditeľky so vstupom do školy - predkladá sa pri vstupe cudzej osoby do budovy školy.

Vyhlásenie návštevníka školy o bezinfekčnosti - predkladá sa pri vstupe cudzej osoby do budovy školy.