LAB IT Creativity 3 -
Dizajnérsky workshop v GlobalLogic Košice

Gymnáziu Štefana Moysesa v Moldave nad Bodvou sa dostalo cti byť súčasťou v poradí už tretieho ročníka projektu KSK a IT Valley v Košiciach, ktorý prepája IT firmy so strednými a vysokými školami v kraji. Hlavným cieľom projektu LAB IT Creativity je nadchnúť stredoškolákov pre informačné technológie, poskytnúť im užitočné praktické zručnosti, prehĺbiť ich programátorské vedomosti, prepojiť kreatívne a kritické zmýšľanie a napomôcť tak rozvoju gymnázií. Naša škola bude počas tohto projektu úzko spolupracovať s IT spoločnosťou GlobalLogic v Košiciach. Práve vďaka nej sa naši študenti zúčastnili Dizajnérskeho workshopu priamo v priestoroch GlobalLogic v Košiciach, kotrý potom pokračoval aj v priestoroch nášho gymnázia. Ďakujeme za príležitosť byť súčasťou tekejto skvelej iniciatívy.