Vianoce na GŠM

Posledný deň v škole pred Vianocami sme ukončili zábavným Gymkvízom. Zo začiatku sme sa obávali, že čo nás čaká. Nakoniec zábavné otázky a dobrá nálada našich profesorov a spolužiakov odbúrala naše obavy. Na kvíze sme sa celý kolektív veľmi dobre zabavili. Výsledky boli vyhlásené v školskej telocvični. V telocvični bola taktiež naša Vianočná akadémia. Žiaci našej školy spievali, recitovali a hrali na hudobné nástroje. Maturanti nám predviedli scénku z ich programu na stužkovej. Našu vianočnú akadémiu zakončil náš spolužiak Kristián Szabó, ktorý si zaspieval s kapelou jeho otca. Bol to jeho prvý koncert a sme radi, že bol práve u nás. Bol to vynikajúci zážitok, ktorý nám zlepšil deň a odchod na prázdniny.

... viac fotografií vo fotoalbume