Noc v škole

Naša noc v škole sa začala o piatej. Po vyučovaní sme sa dali doma dokopy a vrátili sme sa späť. Dostali sme pokyny čo, kde, kedy, ako a zábava sa mohla začať. Čo by to bola za prespávačka bez hororu? S nadšením sme si posadali a začali sme sledovať film. Onedlho nás odvolali na nočnú hru, keďže vonku riadne lialo, absolvovali sme ju v priestoroch školy. Okolo polnoci sme už mali dávno spať, ale my sme sa vôbec necítili unavení, a tak tajne hrali rôzne hry, vvolavánia duchov či pravdu a odvahu. Samozrejme sme si boli vedomí toho, že ráno to bude masaker. Niektorí zaspali o jednej, niektorí až neskôr. Ráno sme dostali raňajky do postele a nastal čas vstávania. Nebolo to až také zlé, keďže to bolo výnimočné. Doma sme to všetko dospali.

... viac fotografií vo fotoalbume