Dvojhodinový beh (Európsky týždeň športu)

Od pondelka 30. septembra 2019 do piatka 4. októbra 2019 naša škola zorganizovala akciu Zážitkový týždeň. V strede týždňa tj. v stredu so začiatkom od 8:40 do 10:40 sme mali dvojhodinový vytrvalostný beh, do ktorého sa zapojili všetky triedy našej školy. Počas behu nás povzbudzoval komentátor Mgr. Attres s jeho vtipnými poznámkami na naše výkony a vytrvalosť. Do akcie sa zapojili nielen študenti, ale aj pedagogický zbor. Nešlo o prvenstvo a víťazstvo, ale o spoločne strávený čas a o myšlienku pohybu za naše zdravie. Občerstvenie nám pripravili naši profesori v podobe teplého bylinkového čaju na zohriatie a povzbudenie. Všetci spolužiaci sme dospeli k spoločnému záveru, že naša vytrvalosť a kondícia je veruže podpriemerná a mali by sme viac športovať. Zapracovať by sme mali najmä na vytrvalosti. Dohodli sme sa, že raz týždenne po vyučovaní sa stretneme na školskom dvore a si spoločne zabeháme. Dúfame, že do budúcoročnej akcie si zdokonalíme bežeckú techniku a vylepšíme kondičku.
Máme na to jeden celý rok!

... viac fotografií vo fotoalbume