Vianočná akadémia

Deň 22. 12. 2017 sa niesol v duchu Vianoc. Ako je už na našej škole zvykom, učenie sme vymenili za účinkovanie na vianočnej akadémii. Podujatie otvorili naše dve moderátorky, ktoré nás sprevádzali celým programom. Žiaci si pripravili vystúpenia rôzneho druhu. Vypočuli sme si pár piesní v podaní Ruth, Simi a zboru našich mladších spolužiakov v sprievode gitary a klavíra, svojimi vtipnými historkami nás pobavil Ander z Gymnázia. Naši novopečení primáni nás tiež pobavili svojským tancom na remix rôznych vianočných piesní. Program sme zakončili originálnymi scénkami žiakov kvarty, sexty a II.A triedy. Po zábavnom, pokojnom a komornom dni sme sa po slovách „Choďte domov!“ a samozrejme po nekonečnom prianí si veselých Vianoc rozišli všetci pripravení na dlho očakávané prázdniny.

... fotografie z akcie