Beseda so šéfredaktorkou

V stredu, dňa 1. februára, k nám zavítala bývalá absolventka tohto gymnázia, hovorkyňa mesta, ale aj šéfredaktorka z miestnej televízie, Nikola Koložová. Svojou návštevou nás zasvätila do každodenných rutín života v televízii. Ponúkla nám mnoho informácií o procese tvorby reportáže. Taktiež sme sa priučili novým slovám ako respondent, čo v skratke znamená, človek ktorému redaktor kladie otázky. Vysvetlila nám aj to, aké ťažké je pracovať v televízii a čo všetko táto práca obnáša. Predstavila nám aj školy, na ktorých študovala a povedala nám, ako to tam chodí. Mnohí z nás jej položili zaujímavé otázky, na ktoré s radosťou odpovedala. Po celý čas sa na nás usmievala a bola pozitívne naladená. Jej návšteva v nás zanechala pozitívny dojem a jej reportáže si určite radi pozrieme v miestnej televízii.