Európa v škole

Témy súťaže Európa v škole (12.2.-9.4.2014) poriadne preverili naše kreatívne myslenie aj tento rok. O to viac nás teší, že sa mnohí žiaci gymnázia umiestnili na krásnych miestach. Gabriela Danková zo IV.A, ktorá sa v krajskom kole umiestnila na treťom mieste, dokázala vyradiť konkurentov z ostatných krajov a stala sa jednou zo štvorice výhercov v celoslovenskom kole. Blahoželáme jej, rovnako aj všetkým oceneným a zúčastneným.
Ostáva nám už len zapriať všetkým študentom ďalšie skvelé nápady do budúcich ročníkov súťaže. Vďaka patrí aj našim pedagógom, ktorí nám pomohli odstrániť drobné chybičky krásy našich prác.

V obvodnom kole našu školu úspešne reprezentovali mladší žiaci:
2. miesto – Adam Cingeľ (umelecká práca)
2.miesto – Simoneta Mértenová (literárna práca)
2. miesto – Veronika Filipovská, Jana Lacková (multimediálna práca)
3. miesto Miriam Palková, Martina Janičková, Ruth Borovská, Simoneta Mértenová (skupinová práca)

V krajskom kole uspeli spomedzi starších žiakov:
3. miesto – Gabriela Danková (umelecká práca)
4. miesto – Dominika Oravec, Alexandra Humarová (umelecká práca)
2. miesto – Roland Hančin (multimediálna práca)
3. miesto – Natália Kuzmová (multimediálna práca)
4. miesto – Ráchel Borovská, Adrián Juríček (multimediálna práca)

... fotografie prác