Deň úspešných detí Talkshow CVČ Cvrček

3. júna 2014 sa v Centre voľného času Cvrček v Moldave nad Bodvou konalo oceňovanie najúspešnejších žiakov moldavských škôl, ktorí hrdo reprezentujú nielen školy, ale aj mesto. Zaručene sme medzi ne patrili aj my. Tento raz nás svojou kreativitou Cvrček prekvapil nevšedným udeľovaním cien . Najúspešnejší žiaci z úspešných mali šancu byť hosťami v Cvrčkovskej talkshaw a za naše gymnázium si na interview pozvali Richarda Pastirčáka a Františka Sciranku. Po oficiálnej časti nasledoval originálny zábavný program, ktorý si pre nás poctivo pripravili deti z Centra voľného času. Po zaslúžených cenách a príjemnom programe nás Cvrček pozval na sladkú recepciu. S cenami, dobrou náladou a plnými bruškami sme mohli byť na seba pyšní za to, že sme mali šancu sa dostať medzi tých najúspešnejích.
Za našu školu medzi nich patria:
Marco Hužvár II.OA
Richard Pastičák III.OA