Vianočná akadémia

Pôsobivá výzdoba, piesne, vôňa ihličia, škorice, ale i vyzdobený stromček, toto všetko patrí k čaru najkrajších sviatkov roka, k Vianociam. Skúsme nielen v čase Vianoc zapaľovať svetlá a roztápať ľady našich sŕdc. Veď sviatky lásky trvajú stále. Dňa 17. decembra 2012 sa na našej škole uskutočnila Vianočná akadémia.

Oficiálny program sa začal o 17:00 hod., ale rodičia a priatelia školy si mohli už hodinu vopred na vianočnej burze zakúpiť žiakmi vyrobené rôzne vianočné drobnosti. Aj takýmto spôsobom mohli podporiť našu školu. Na vianočnej burze sa predávali výrobky, ktoré vyrábali samotní žiaci Gymnázia Štefana Moysesa, napríklad: náušnice, náramky a náhrdelníky, ktoré vyrábali žiačky spolu s pani zástupkyňou na krúžku „Tvorivé dielne“, ďalšie výrobky boli vyrobené na krúžku „Podnikanie v cestovnom ruchu“, a mnoho ďalších, ktoré žiaci vyrábali pod vedením svojich triednych profesorov. V tento chladivý podvečer dobre padlo pravé vianočné osvieženie, vianočný punč a muffíny. Kultúrny program sa konal tradične v telocvični školy. Všetky triedy prijali výzvu pripraviť si krátky vstup a spoločne tak vznikol asi dvojhodinový predvianočný galavečer. Prajeme vám krásne prežitie vianočných sviatkov.

... viac fotografií z akcie nájdete vo fotoalbume