Vianočná burza

V týždni od 14.12. - 21.12.2011 sa na našej škole uskutočnila veľkolepá vianočná burza.

Všetci žiaci gymnázia, malí i veľkí, spolu s triednymi profesorkami a profesormi pripravili množstvo výrobkov, ktoré potom prezentovali a zároveň predávali na našej burze. Do tejto prípravy sa zapojili aj žiaci krúžkov Podnikanie v cestovnom ruchu a Tvorivé dielne. Patronát nad akciou prevzali žiaci PvCR a žiacky školský parlament.

Najväčší úspech zožali vlastnoručne vyrobené šperky – náušnice, prívesky. Boli na dračku. Ďalej obrázky zhotovené servítkovou technikou s motívmi čara Vianoc, ale aj s motívmi prírody. Veľmi pôsobivé boli stromčeky šťastia, vianočné stromčeky a ikebany, vianočné gule, pohľadnice, svietniky, darčekové krabičky, alebo výrobky z kombinovaného materiálu.

Aj tento rok bola naša burza veľmi úspešná a splnila svoj účel. Tešili sa z nej deti, rodičia i my učitelia a pripomenula nám blížiacu sa atmosféru najkrajších sviatkov v roku.