Imatrikulácia

Dňa 16.11.2010 sa na našej škole udiali krstiny nových študentov - imatrikulácia. Žiaci I.OA sa nám predviedli ako opičí kamaráti z Madagaskaru, ktorých podmienkou na prijatie medzi nás, ostatných študentov, bolo prelezenie stanu a lavice, skrátka prekonávanie prekážok.

Žiaci I.A sa zhostili úlohy špičkových športovcov. Časť z nich sa zahrala na futbalistov, a teda ich úlohou bolo kopnúť loptu do malej bránky. Druhá skupina športovcov boli basketbalisti, ktorí mali trafiť basaketbalový kôš a posledná skupina boli volejbalisti, ktorých úlohou bolo odvrátiť podanie spoluhráča.Väčšina to bravúrne zvládla, za čo ich čakala menšia odmena. Na záver chceme my, starší spolužiaci, zapriať nováčikom veľa úspechov, kamarátov a dobrých učiteľov. Veríme, že sa vám tu bude páčiť.