Knižka z knižnice

Od začiatku školského roka prebiehala v našej knižnici súťaž o najlepšie odporúčanie prečítaných knižiek. Študenti mali za úlohu napísať na kartičku svoje hodnotenie knižky a dať tak ostatným čitateľom dobrý literárny tip. Do kúzelnej knižnej škatuľky pribudlo veľa originálnych kartičiek. Súťaž sa tešila veľkej obľube, čo nás inšpiruje k tomu, aby sme v nej pokračovali aj v budúcom školskom roku.

Absolútnym víťazom sa stala a cenu poroty získala čitateľka Lucia Demeterová z I.OA. Cenu za najlepšiu ilustráciu si odniesla čitateľka a ilustrátorka Ivana Ballaschová z I.OA. Cenu za najvtipnejšie odporúčanie získala vtipná čitateľka Bernadett Jakšová z I.OA.
Ďakujeme všetkým študentom za účasť v súťaži. Tešíme sa na vás aj na budúci školský rok.

... ďalšie fotografie sú vo fotoalbume