Imatrikulácia 2011/2012

Dňa 16. 11. 2011 o 13:00 hod., sa v našej škole uskutočnila imatrikulačka. Sekunda a druháci vymysleli zábavné úlohy pre našich nováčikov. Prímanky, ako udatní rytieri, mali zachrániť prímanov, svoje krásne princezné. Sekundáni im prečítali pravidlá a kráľ ich pasoval za škriatkov gymnázia. Na záver im Miriama Palková, Ruthie Borovská a Jana Kožuchová zaspievali pieseň Love story.

Prváci to mali o niečo ťažšie. Druháci im zaviazali oči a posadili dvojice oproti sebe. Mali sa navzájom kŕmiť jogurtmi. Nakoniec boli všetci úplne špinaví. Ale za svoje dobrotivé činy kŕmiť spolužiakov dostali chutný koláčik a boli pasovaní za žiakov gymnázia. Ale aj prímania a prváci sa nám predstavili svojimi zábavnými scénkami. I.OA zahrali zábavný vtip a zaspievali veselú pieseň. Prváci nám ukázali ako má vyzerať pravý žiak gymnázia a čo všetko sa mu môže prihodiť. Všetci sme si imatrikuláciu užili a tešíme sa na ďalšiu.