HROCH 2011

Dňa 10.3.2011 sa na našej škole uskutočnila súťaž HROCH pre žiakov 5.a 6. ročníka z Moldavy nad Bodvou a okolitých základných škôl a samozrejme aj z nášho Gymnázia. Súťažilo sa v slovenskom jazyku a v matematike. Zúčastnilo sa 33 žiakov. V slovenskom jazyku sa najviac darilo našim malým gymnazistkám, v matematike toľko šťastia nemali a prvé miesto si odniesli žiaci základnej školy v Čečejovciach.

Súťaž prebiehala hravou formou, úlohy a organizáciu pripravili starší žiaci septimy a sexty. Keďže sa všetci naplno snažili, nikto neostal porazený a každá skupinka si odniesla menšiu či väčšiu odmenu. Všetkým zúčastnením zato, že mali veľa odvahy a porovnali si sily s ostatnými, ďakujeme. Víťazom gratulujeme a spoločne s HROCHOM sa už teraz tešíme na spoluprácu v budúcom ročníku :) Konečné výsledky súťaže nájdete TU.

... viac fotografií nájdete vo fotoalbume: HROCH 2011.